Науковці ТНПУ відвідали Університет прикладних наук Анхальту
в Кьотені в рамках проєкту
«DigIn.Net 2:
Deutsch-Ukrainisches Netzwerk
DigitalerInnovationen-2»
З 1 жовтня 2021 р. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка став членом консорціуму 5 університетів-виконавців німецько-українського проєкту «DigIn.Net 2: Deutsch-Ukrainisches Netzwerk Digitaler Innovationen-2».
Протягом тижня на початку листопада керівники та координатори університетів-партнерів працювали над виконанням завдань 1 фази проєкту DigIn.Net 2. Відтак, Галина Фальфушинська, Ірина Пацалюк, Галина Генсерук (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), Оксана Василенко (Університет прикладних наук Анхальта), Катерина Шулакова (Державний університет інновацій та телекомунікаційних технологій), Олександр Вудвуд (Державний університет «Одеська політехніка»), Марина Попова (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») у гібридному форматі завершили розробку сайту проєкту та робочої програми підвищення професійної кваліфікації науково-педагогічних працівників в галузі інноваційних технологій. Також було завершено роботу над матеріалами публікації щодо імплементації симуляційних програм та віртуальних тренажерів як інноваційних цифрових засобів у ТНПУ, які успішно було презентовано 11 листопада на міжнародній конференції, що відбувалася на базі «Університету менеджменту освіти» «Професійний розвиток в умовах цифровізації суспільства: сучасні тренди».
Реалізація проєкту DigIn.Net 2 відкриває перед нашими здобувачами та викладачами унікальні можливості Зокрема, завдяки DigIn.Net 2 здобувачі вищої освіти ТНПУ отримають унікальну можливість реалізувати інноваційні ідеї на базі університету прикладних наук Анхальту. За результатами Конкурсу учасники завершального етапу отримають фінансування від проєкту DigІn.Net 2 (DAAD), а також матимуть можливість здобувати освіту в Німеччині.
Онлайн-зустрічі
Живе спілкування
Перспективним та актуальним для викладачів ЗВО напрямом реалізації проєкту DigIn. Net 2 є підвищення професійної кваліфікації у галузі інноваційних технологій. З 1 квітня НПП університетів України зможуть безкоштовно пройти 180-годинне стажування закордоном на базі університету прикладних наук Анхальту та отримати сертифікат, що визнається МОН для отримання вченого звання доцента та професора. У січні 2022 р. буде оголошено конкурс, відтак слідкуйте за повідомленнями на сайті!
Проректор з наукової роботи
та міжнародного співробітництва
проф. Г. І. Фальфушинська